fbpx
   

У Житомирі інтенсивно перевіряють стан об’єктів укриття

Безпека | 16:48, 25.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Керівники підприємств, установ та організацій всіх форм власності Житомирської громади повинні проаналізувати готовність підпорядкованих організацій до дій із запобігання та реагування у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Про це йшлося сьогодні під час позачергового засідання виконкому.

Зокрема, розроблено новий порядок реагування на повідомлення про замінування.

«Не реагувати навіть на хибні такі повідомлення – неправильно. Та поліція одночасно не може відпрацювати всі заклади. Вчора було проведено наради з відповідними службами. Сьогодні збиратимемо керівників закладів шкіл та садочків, щоб навчити їх правильного реагування», – говорить міський голова Сергій Сухомлин.

Відзавтра працівників медичних та освітніх закладів під керівництвом національної поліції навчатимуть, як правильно реагувати на надзвичайні ситуації у разі загрози або їх виникнення.

Сергій Сухомлин наголошує: приміщення для укриття в багатоквартирних будинках мають бути підготовленими. Всього їх у Житомирі – 521. Наразі інтенсивно перевіряють їх стан. Також обстежуються наявні свердловини, каптажі та колодязі для забезпечення генераторами, аби у разі необхідності була змога постачати населенню питну воду.

Лікарні закуплять додаткові об’єми медикаментів для надання медичної допомоги населенню у разі надзвичайної ситуації.

У навчальних, медичних закладах та інших комунальних підприємствах будуть призначені відповідальні особи за координацію дій з поліцією під час реагування на надзвичайні ситуації.

Упродовж години з отримання інформації про виникнення надзвичайної ситуації заклади дошкільної освіти та загальної середньої освіти будуть забезпечені автобусами для перевезення дітей до пунктів безпечного тимчасового перебування.