fbpx
   

У Житомирі інспекторами з паркування зафіксовано 3782 порушень

Cуспільство | 15:32, 17.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Від початку року інспекторами з паркування зафіксовано 3782 порушень ПДР на загальну суму 1 572 500 грн.

Щодо здійснення контролю за дотриманням правил дорожнього руху водіями інспектори з паркування обмінюються досвідом з патрульною поліцією. Інспектори з паркування здійснюють такий контроль в частині зупинки, стоянки транспортних засобів на території міста.

Учасники круглого столу – начальник муніципальної інспекції Віктор Клименко, працівники виконавчих органів міської ради, т.в.о командира батальйону управління патрульної поліції старший лейтенант поліції Ірина Середа, старший інспектор з особливих доручень відділу адміністративної практики Олександр Лиманець.

«Специфіка роботи інспекторів з паркування відрізняється від роботи патрульних поліцейських. Патрульний працює з водієм, а інспектор з паркування фіксує транспортний засіб та встановлює особу за допомогою Єдиного державного реєстру транспортних засобів. За необхідності – дані уточнюються в інших службах. Про особливості роботи з єдиними державними реєстрами також йшлося під час круглого столу», – кажуть в муніципальній інспекції міської ради.