fbpx
   

У Житомирі хочуть підвищити тарифи за вивезення сміття

ЖКГ | 11:23, 24.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі перевізники твердих побутових відходів збираються підвищити тарифи на вивіз сміття на 20%.

Інформація про намір щодо зміни тарифу оприлюднена на сайті міської ради, – пише Житомир.info.

«Діючий тариф не забезпечує відшкодування фактичних витрат на надання послуг з поводження з побутовими відходами, рівень відшкодування діючим тарифом витрат на сьогодні становить лише 76%. Основною причиною необхідності зміни тарифів є підвищення цін на паливно-енергетичні ресурси. Вартість основної складової витрат, тобто дизельного палива зросла в 2 рази», – так пояснює майбутнє підвищення ТОВ «Ґрін Бін Україна».

«Діючий тариф не забезпечує відшкодування фактичних витрат на надання послуг з поводження з побутовими відходами, рівень відшкодування діючим тарифом витрат становить 75%. Причиною необхідності коригування тарифів на надання послуг поводження з побутовими відходами, а саме вивезення побутових відходів, є зростання складової собівартості послуг «витрати на паливо» в 1,94 рази (з 28,99 грн/л дизпалива в діючих тарифах до 56,30 грн/л в скоригованих тарифах», – таке пояснює надає ПП «КВЖРЕП №8».

Приватне підприємство, яким керує депутатка міської ради Світлана Півоварова, має намір підвищити тариф майже на 20%. Детальну інформацію про намір щодо зміни тарифу читайте тут.

На подорожчання палива посилається і комунальне підприємство «Автотранспортне підприємство 0628» Житомирської міської ради, яким керує депутат міськради Сергій Колесник.

КАПТ-0628 має намір підвищити тариф на 19%. Детальну інформацію про намір щодо зміни тарифу читайте тут.