fbpx
   

У Житомирі готуються до осінньо-зимового періоду

Інфраструктура | 14:44, 6.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відбулося перше засідання оперативного штабу з питань підготовки міського господарства до роботи в новому осінньо-зимовому періоді. Про це повідомила Житомирська міська рада.

«Наразі основне завдання з підготовки до опалювального сезону – це підготовка будинкових мереж. Повідомлені ОСББ, керуючі компанії, надані всі зауваження щодо ревізії внутрішньобудинкових мереж», – каже Дмитро Рогожин, директор КП «Житомиртеплокомуненерго.

За словами Дмитра Рогожина, підприємство ремонтує тепломережі згідно з планом.

«Індивідуальних теплових пунктів встановлюємо небагато. Великі кошти йдуть на будівництво електричної станції, і тому місто в цьому році не виділяє на програму SECO в повному обсязі. В цьому році закінчуємо проєкт ЄБРР. Закінчили в цьому році реконструкцію основних мереж котельні РК-6 в центрі міста. За кошти підприємства оновлюємо мережі по Гоголівській, Пушкінській, С.Ріхтера. До нового опалювального сезону планується підготовка котелень, установка котлів обліку газу, атестація понад 30% газових та 400 теплових лічильників», – розповідає директор КП «Житомиртеплокомуненерго».