fbpx
   

У Житомирі горів житловий будинок на 8 господарів

Надзвичайні події | 15:30, 23.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

23 червня о 01:08 за екстреним номером «101» надійшло повідомлення про пожежу в одноповерховому житловому будинку на 8 господарів, що у м.Житомир. Мешканці самостійно покинули свої помешкання ще до приїзду вогнеборців. За вказаною адресою було негайно спрямовано два відділення рятувальників.

По прибуттю з’ясувалось, що з-під покрівлі та вікон будинку виходить дим. Осередок займання був виявлений в коридорі загального користування – там горів диван. Крім того, полум’я вже перекинулось на оздоблення стін коридору, що були оббиті пінопластом, це відповідно створювало додаткове пожежне навантаження.

Рятувальники зосередили одночасне свої зусилля на гасіння пожежі та на захист сусідніх квартир. Також було залучено ще одне відділення рятувальників для підвозу води. Пожежу ліквідували о 02:31. Внаслідок надзвичайної події знищено домашнє майно та оздоблення коридору на площі 100 кв.м., від високої температури пошкоджені двері в квартири. Ймовірна причина займання – потрапляння малокалорійного джерела запалення на горючий матеріал. Але остаточні обставини наразі з’ясовують фахівці.