fbpx
   

У Житомирі ексбанкір вкрав золоті злитки та втік до Росії

Суд | 10:34, 3.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Викрав золоті злитки з банківського сховища і гроші на понад 1, 2 млн грн та втік до країни-агресора – у Житомирі судитимуть ексбанкіра.

Про це інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

“Прокурори Житомирської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керуючого одного з центральних банківських відділень за фактом привласнення чужого майна, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України)”, – йдеться у повідомленні.

Слідством установлено, що злочин скоїв у 2014 році місцевий житель, який на той час обіймав посаду керуючого центральним банківським відділенням, розташованим у м. Житомир. Унаслідок службової недбалості у посадовця опинилися два ключі – від касового приміщення та сховища (сейфу) банку. Скориставшись ключами, він відчинив приміщення і сховище та забрав гроші – гривні, долари, Євро, а також золоті злитки на загальну суму понад 1,2 млн грн. Із викраденим банківським майном він втік до країни агресора.

З 2018 року фігурант справи перебуває у міжнародному розшуку. З огляду на такі обставини, стосовно особи проводилося спеціальне досудове розслідування.

Надання судом правової оцінки діям обвинуваченого за його відсутності за процедурою спеціального судового провадження забезпечить Корольовський районний суд міста Житомира.