fbpx
   

У Житомирі двоє водіїв намагалися відкупитися від поліції

Події | 11:28, 21.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

За порушення правил дорожнього руху інспектори патрульної поліції у Житомирі на вулиці Покровській зупинили автомобіль Ford.

Під час спілкування з водієм та перевірки документів останнього, патрульні виявили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння.

Аби уникнути відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння громадянин запропонував патрульним неправомірну вигоду у розмірі 1000 грн, після чого збільшив суму до 500 доларів.

В результаті отримав протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування в стані сп’яніння)

На вулиці Шевченка інспектори патрульної поліції повідомили водію автомобілю ЗАЗ про порушення ним правил користування зовнішніми освітлювальними приладами.

Спілкуючись з 39-річним водієм, патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння у медичному закладі водій відмовився у встановленому законом порядку.

Громадянину повідомили, що на нього буде складено протокол про адміністративну відповідальність. Аби уникнути відповідальності за правопорушення, водій запропонував патрульним винагороду в розмірі 20000 гривень.

Інспектори оформили на водія адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 (Керування в стані сп’яніння) та ч. 2 ст. 122 (Користування зовнішніми освітлювальними приладами).