fbpx
   

У Житомирі другу ніч спокійно – місто готується до оборони

Безпека | 11:23, 13.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Дві ночі поспіль 12 та 13 березня у Житомирі не було зафіксовано авіударів чи обстрілів – місто продовжує підготовку до оборони.

Про це Суспільному розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

За його словами, сигнали тривоги у Житомирі були і є регулярними, але до міста наразі снаряди не долітали. Цей час у місті використовують, щоб працювати далі над обороною Житомира.

“Ми будуємо великі споруди далеко від Житомира, приймаємо біженців з Києва, годуємо та направляємо далі до Європи. Нам допомагає Львів та Рівне. Активні бойові дії йдуть від 50-60 кілометрів на північ від Житомира. Вони вже фактично усі окопалися і чекають чи резервів, чи йде перегрупування. І це час, щоб відправляти наших дітей та жінок військових – ми їх вже відправили до Італії. Вони вже там. Також завтра (14 березня – ред.) відправляємо онкохворих дітей, яких зібрали з області, до Швейцарії на лікування. Далі будемо працювати над іншими питаннями”, – сказав Сергій Сухомлин.

За словами міського голови, виходячи з показників споживання води у Житомирі в довоєнний час та зараз, можна зробити висновок, що місто покинули близько 40% його жителів. Також, зі слів Сухомлина, вдалося полагодити ТЕЦ, які російські війська пошкодили бомбовим ударом дев’ятого березня. Ця ТЕЦ забезпечує опаленням третину жителів міста.

Кілька днів не було опалення, але зараз комунальні служби вже все полагодили і опалення є у всьому місті, сказав Сухомлин.