fbpx
   

У Житомирі чоловік намагався вигнати 83-річну мати з дому

Cуспільство | 14:36, 30.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями дільничні офіцери поліції Житомирського районного управління поліції працювали у родині літньої жительки обласного центру. Жінка скаржилась  на свого 52-річного сина. За вчинення домашнього насильства поліцейські склали відносно чоловіка  адміністративний протокол та винесли заборонний припис.

83-річна житомирянка розповіла,  що чоловік перебуває у стані сп’яніння, ображає її та погрожує вигнати з квартири. При цьому він брутально лається та виштовхує її з оселі.

Патрульні, які прибули на місце події, чоловіка у помешканні не застали. Після виклику матір’ю поліції він одразу утік з квартири. Правоохоронці поспілкувались із заявницею та зафіксували  її покази. Зібрану інформацію передали дільничним офіцерам.

Наступного дня поліцейські Житомирського районного управління відвідали родину і застали чоловіка у квартирі з матір’ю. На той момент вони уже помирились.

Дільничним офіцерам чоловік розповів, що жалкує про свої дії, але не здатен контролювати емоції після вживання алкоголю. Поліцейські застерегли його від подібних випадків у майбутньому та оформили адміністративний протокол за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства). Також  правоохоронці ознайомили його з терміновим заборонним приписом, відповідно до якого агресор не може контактувати з матір’ю протягом декількох діб.

Після спілкування дільничні взяли чоловіка під контроль для систематичного моніторингу ситуації у родині. Також про виявлений факт насильства поліцейські повідомили  відповідні соціальні служби, які тепер також працюватимуть з ними.

  Головне управління Національної поліції в Житомирській області