fbpx
   

У Житомирі будують оселі для дитячих будинків сімейного типу

Інфраструктура | 15:43, 16.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі з’явиться ще два дитячих будинків сімейного типу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які будуються на провулку Евеліни Ганської, 33-33А.

ДБСТ споруджуються за підтримки фонду «Міст в життя» з Німеччини під керівництвом Вільгельма Шрьодера. Земельні ж ділянки під будівництво надані рішенням сесії Житомирської міської ради від 3 квітня цього року.

Двоповерхові будинки площею 290 кв. м. будуються під ключ за спеціально розробленими стандартами та планом.

Тут будуть створені комфортні умови для проживання дітей, які залишилися без батьківського піклування.

«Сім спалень, шість санвузлів… Тут буде все: система опалення, утеплена підлога, електроприлади, меблі, простирадла і подушки. В одному будинку зможуть проживати до 12 дітей..», – зазначалося на об’єктах будівництва.

А на території облаштують дитячий майданчик з тренажерами та зоною відпочинку для дітей мікрорайону.

Планується, що з 1 червня наступного року, до Дня захисту дітей, ці будинки передадуть новоствореним родинам, які приймуть на виховання і спільне проживання дітей-сиріт, огорнуть любов’ю та турботою сімейного оточення.

Наразі відповідними службами Житомирської міської ради здійснюються необхідні заходи з підбору сімей у нові ДБСТ та підготовки кандидатів.

На сьогодні у Житомирській міській ОТГ функціонують 6 ДБСТ, у яких виховується 42 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.