fbpx
   

У Житомирі батьки вимагають відновити навчання у школах і погрожують владі судом

Освіта | 14:44, 15.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Колективне звернення до міського голови Сергія Сухомлина із вимогою відновити навчальний процес у школах підписали батьки і передали до мерії 15 лютого.

Фото звернення опублікувала в Фейсбук Тетяна Пелех.

“Ми, батьки, категорично не згодні з даним рішенням у зв’язку з тим, що це рішення порушує конституційне право дітей на освіту. Крім того, погодні умови змінилися на прийнятні для навчання, епідситуація в нашому місті є задовільною”, – йдеться у зверненні.

Батьки навіть готові звертатися до суду:

“Вимагаємо відновити очну форму навчання дітей в навчальному закладі. В іншому випадку, залишаємо за собою право звернення до суду”.

У соцмережах житомиряни активно обговорюють п’ятнично-вечірнє рішення комісії ТЕБ та НС про перехід на дистанційне навчання під час морозних днів з 15 по 19 лютого. Люди обурюються, що при справді сильних морозах і снігопадах діти вчилися, а зараз при невеликих заморозках вдень мають сидіти вдома.

“У Житомирі зірвано навчальний процес і це факт. За вікном -6 , сонце. Діти вдома. Таке рішення ще у п’ятницю прийняла міська комісія ТЕБ та НС

Комісія ТЕБ та НС у своїй назві передбачає надзвичайні ситуації, а “позачергове засідання” негайність реакції. НС була весь минулий тиждень. Усі відкопувалися і їхали на роботу та навчання. Рішучих рішень не було. Запізнювалися, але вчилися…

ЧОМУ позачергове засідання комісії ТЕБ та НС не відбулося у неділю, враховуючи мінливість ситуації? Чи НС і реакція на їхню відсутність можливі лише в робочі дні ?

Чекаємо героїчного вирішення штучно створеної проблеми”, – написала у Фейсбук Ірина Степаненко.

Колективне звернення до міського голови Сергія Сухомлина із вимогою відновити навчальний процес у школах підписали батьки і передали до мерії 15 лютого.

1.zt.ua