fbpx
   

У жителя Житомирщини вилучили наркотиків на мільйон гривень

Кримінал | 13:27, 17.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

16 листопада правоохоронці виявили та вилучили понад 32 кг наркотичних засобів. Заборонені речовини, на різній стадії готовності до подальшої обробки або вживання, знаходились за місцем проживання двох братів у м. Андрушівці.

Під час слідчих дій у домогосподарстві перебував один з них, 40-річний чоловік. Пояснювати поліцейським походження, призначення та належність виявленого він не став. Раніше він уже притягувався до кримінальної відповідальності за низку правопорушень, у тому числі катування та хуліганство.

Відтак у будинку та господарських приміщеннях домогосподарства поліцейські виявили зелені та сушені, цілі та подрібнені рослини, півтора кг макових головок, кілька вагів та упаковки із зіп-пакетами, інші свідчення протиправної діяльності. Загалом понад 30 кг наркотичних речовин.

За цінами чорного ринку, виявлене може вартувати близько мільйона гривень.

Як повідомив начальник Управління боротьби з наркозлочинністю ДБН НПУ Вадим Савчук, зафіксовані обставини дають підстави для кваліфікації події за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Відтак молодику може загрожувати покарання у вигляді ув’язнення на термін від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Також поліцейські встановлюють роль іншого з власників домогосподарства, 36-річного брата, у незаконному обігу наркотичних речовин.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області