fbpx
   

У встановлену житомирськими лісівниками фотопастку попався «чорний» лісоруб

Cуспільство | 16:23, 11.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Цієї весни державні лісогосподарські підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства встановили в лісах області сотні спеціалізованих пристроїв фото- та відеофіксації, котрі мають допомагати лісовій охороні виявляти порушників лісового законодавства.

Про це повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ.

Відтак розмістили це обладнання в потенційно найпроблемніших місцях, де можливе викидання сміття, самовільне рубання дерев, а також незаконне полювання.

Варто зазначити, що до цього часу фотопастки повсюдно фіксували рогатих та хвостатих мешканців лісу, котрі потрапляли в поле зору камер.

Однак днями лісовій охороні Білокоровицького лісгопу надійшло повідомлення із однієї з фотопасток про лісопорушення в Зубковицькому лісництві.

Рейдова група затримала порушника за 200 метрів від скоєння незаконного рубання.

На тракторі з причіпом той віз лісопродукцію породи дуб. При огляді місця лісопорушення було встановлено, що загальна маса незаконно зрубаної деревини – 4,88 м3, розмір шкоди, заподіяної лісовому господарству, становить майже 37 тисяч гривень.

Минулої доби мобільними групами держлісгоспів Житомирського ОУЛМГ проведено 69 рейдів з охорони держлісфонду. Окрім вищезазначеного порушення, лісова охорона зафіксувала ще й 4 випадки засмічення лісів, на порушників складено протоколи про адміністративні порушення.