fbpx
   

У ВНЗ Житомира запрацювали приймальні комісії

Освіта | 13:27, 4.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Навчальні заклади вищої освіти Житомира розпочали прийом документів від випускників шкіл та бакалаврів.

За словами відповідального секретаря комісії Поліського Національного університету Сергія Верхбельчука, абітурієнтів передусім консультують, як створити особисті кабінети для подачі документів, – інформує Суспільне.

Абітурієнт житомирянин Максим Корнійчук 3 серпня прийшов до Поліського Національного університету. Він розповів, що вирішив вибрати майбутній фах за допомогою мережі інтернет. Вподобав агрономію, але вдома у нього виникли труднощі зі створенням особистого кабінету, тому вирішив звернутися до приймальної комісії.

За словами відповідального секретаря приймальної комісії Поліського університету Сергія Верхбельчука, електронна реєстрація вступників розпочалася 1 серпня, але подавати заяви вони зможуть із середини серпня.

Сергій Верхбельчук: “У нас є центр подачі заяв, де ми надаємо консультації. Також надаємо допомогу абітурієнтам зі створення кабінетів. Самі електронні заяви подаватимуться з 13 серпня. У магістратуру заяви ми прийматимемо з 5 серпня”.

За його словами, для пільгових категорій абітурієнтів консультації почали надаватися з 20 липня.

Заступниця секретаря приймальної комісії Олена Шуляр: “Ті абітурієнти, які хочуть вступати на перший курс за середнім балом атестату, часто приходять, аби запитати, коли іспит. Цікавляться переліком спеціальностей з урахуванням влаштування згодом на роботу”.

Триває робота приймальних комісій й у інших навчальних закладах вищої освіти.

Відповідальний секретар приймальної комісії Житомирської політехніки Анатолій Дикий розповів, що сьогодні перший день створення електронних кабінетів. Більшість абітурієнтів прийшли, аби зареєструвати свою пільгу для вступу до моменту створення електронного кабінету. “Особливістю вступної кампанії цього року є те, що електронну заяву можуть водночас подати не тільки вступники на базі середньої загальної освіти, але й бакалаври на здобуття рівня магістра”.»

У зв’язку з карантином у навчальних закладах вищої освіти дотримуються заходів безпеки.