fbpx
   

У центральній частині Житомира протягом двох місяців буде низький тиск води

Інфраструктура, ЖКГ | 15:53, 5.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі протягом 9 тижнів буде знижено тиск подачі води до кількох десятків будинків.

Про це повідомила пресслужба КП «Житомирводоканал».

Північний магістральний трубопровід, який транспортує воду до 54% домоволодінь міста повністю вийшов з ладу, він не може бути відновлений, а тому не підлягає подальшій експлуатації. А тому в деяких будинках, що знаходяться в центральній частині міста, протягом наступних двох місяців буде знижено тиск подачі води.

Підрядна організація “КСМ-ГРУП” паралельно до аварійного прокладає новий трубопровід, який живитиме місто, – наразі прокладено вже 500 м водопровідної мережі, ще необхідно пройти шлях у 1,5 км. Орієнтовний термін виконання робіт і підключення новопрокладеного трубопроводу – 9 тижнів. Задля того, аби якомога швидше виконати роботи, бригади “КСМ-ГРУП” працюватимуть у дві зміни з 08:00 до 20:00 без вихідних.

Протягом останніх днів «Житомирводоканал» шукав вихід із ситуації: збільшували тиск подачі води у години найбільшого водорозбору до максимально можливого; робили переключення, аби додатково “підживлювати” домоволодіння, що страждають від незадовільного тиску, з інших трубопроводів. Ці заходи дозволили покращити ситуацію за більшістю адрес, але є будинки, мешканці яких і надалі відчуватимуть незручності.

“Усвідомлюючи свою відповідальність перед Вами, ми готові підтримувати вас і організовувати підвіз води до Вашої оселі. Просимо Вас із розумінням і терпінням поставитися до цієї ситуації”, – повідомляє КП «Житомирводоканал».