fbpx
   

У школах Житомира відкрили нові об’єкти інфраструктури

Освіта | 10:09, 5.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

3 вересня в шкільному дворі Житомирського екологічного ліцею №24 відбулось офіційне відкриття велосипедних парковок, що були встановлені в рамках міжнародного проєкту «TUMI: шлях до школи».

Кожна зі шкіл, що є учасником проєкту «TUMI: шлях до школи», отримала велосипедні парковки на 20 паркомісць. Всі монтажні роботи були звершені ще до початку навчального року (до 01 вересня 2020 року). Це перші велопарковки критого типу, що встановлені в Житомирській міській ОТГ.

Самі ж місця для встановлення велосипедних парковок були визначені безпосередньо представниками шкільних комітетів з мобільності та адміністрацій відповідних навчальних закладів.

Встановлені велосипедні парковки знаходяться під наглядом відеокамер системи шкільного відеоспостереження.

Метою проєкту «TUMI: шлях до школи» є підвищення безпеки пересування пішоходів та стимулювання розвитку сталої мобільності в Житомирській міській ОТГ. Школи, які є учасниками проєкту, є одними з найбільш мобільних закладів громади: учні цих шкіл найбільше користуються велосипедами, і відтепер вони мають облаштовану інфраструктуру для тимчасового зберігання велосипедів.

Довідково.

Проєкт «TUMI: шлях до школи» впроваджується комунальною установою «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва  (GIZ) GmbH в рамках міжнародної Ініціативи трансформації міської мобільності (TUMI).

Наступним етапом реалізації інфраструктурного компоненту проєкту «TUMI: шлях до школи» буде проведення капітального ремонту пішохідних переходів та тротуарів біля Вересівської ЗОШ, Житомирського екологічного ліцею №24, ЗОШ №8 і ЗОШ №36, що були визначені шкільними комітетами мобільності (відповідних навчальних закладів) як найбільш небезпечні та не зручні для пішоходів та користувачів немоторних транспортних засобів. Всі заплановані будівельні роботи планується завершити у 2020 році.