fbpx
   

У школах Житомира буде адаптована едина шкільна платформа

Освіта | 11:41, 28.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

У школах Житомира буде адаптована едина шкільна платформа.

Освітня платформа HUMAN – єдина шкільна система, яка  забезпечує повноцінний навчальний процес в умовах дистанційного навчання і включає навчальні плани, мережу школи, розклад уроків, зберiгання тем та планів уроків, роботу з медіаматерiалами, видачу і перевірку домашніх завдань, календар здійснення контролю за якістю знань, моніторинг діяльності як окремо взятого класу, так і учня й учителя, навчальний профіль учня, у якому зберігаються усі досягнення дитини.

Так, 26 серпня, під час педагогічної конференції між Житомирської міською радою та представниками HUMAN підписано Меморандум про взаємодію і співпрацю.

«Платформа HUMAN вже впроваджена на базі ЗОШ № 36 ім. Я. Домбровського та ЗОШ № 21. Зараз ми будемо проводити безкоштовне навчання в системі для решти навчальних закладів Житомира», – зауважив директор ТОВ «Еволюшн Груп» Євгеній Боровик.

Продукт HUMAN Школа допомагатиме житомирським школам впроваджувати кращі світові інновації у сфері освіти.

Шкільна платформа є єдиною системою, що забезпечує повноцінний освітній процес. Завдяки їй школа завжди на зв’язку й дає можливість для спілкування, має сторінки опитування, фотогалереї, анонси шкільних подій, інформацію про  факультативи. Тобто, використовуючи даний сервіс освіта отримає платформу для комунікації, що створена спеціально для потреб сучасної школи.

Отож, HUMAN Школа  дає більше часу для учнів, менше – для рутини. У сервісі зберігаються в доступі навчальні плани, проведені уроки, робота з медіаматерiалами; проводиться видача і перевірка домашніх завдань та тестування.