fbpx
   

У промисловій зоні Житомира побудують патронний завод

 Поділитися

Поділитися в

Патронний завод планують збудувати у промисловій зоні Житомира. 

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

За словами міського голови Сергія Сухомлина, американська компанія інвестує у Житомир і побудує підприємство оборонного комплексу. Це – сотні робочих місць, величезна інвестиція у більш ніж 100 мільйонів доларів та високотехнологічне виробництво. Інвестор обрав Житомир з-поміж Дніпра і Львова.

Після 2014 року, коли Україна втратила завод з виробництва набоїв, було багато намагань побудувати новий. Тепер він з’явиться у Житомирі і забезпечуватиме набоями наші Збройні Сили.

На наступну сесію міської ради інвестор представить соціальні програми, а також певний порядок працевлаштування. Є обов’язкова квота для учасників АТО/ООС, зокрема для військових з інвалідністю. Виробництво набоїв не передбачатиме їх зберігання у складських приміщеннях.

Сесія міської ради сьогодні надала згоду на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Корольова, 132 з метою подальшої передачі однієї з новоутворених площ Товариству з обмеженою відповідальністю “Житомирський патронний завод”.