fbpx
   

У пологовому відділенні міськрайТМО облаштували кімнату психоемоційного розвантаження

Події | 12:06, 30.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями наш земляк Володимир Литвин відвідав пологове відділення КНП “Новоград-Волинське міськрай ТМО”. За словами медиків, раніше тут щороку народжувалося близько 2 000 малюків. Зараз ця цифра зменшилася майже удвічі й становить орієнтовно 800 новонароджених. Пояснюють: нині молодь не поспішає ставати батьками, адже економічна і політична ситуація в країні викликає невпевненість у завтрашньому дні.

Спілкуючись із медиками, Володимир Литвин, розповів, що свого часу він доклав багато зусиль для того, аби у пологовому відділенні зробили ремонт. А нещодавно завдяки депутатам міської ради від “Народної партії” у закладі облаштували кімнату психоемоційного розвантаження для вагітних та породіль. На понад 80 тис. грн закупили м’які меблі, м’ячі для фітнесу, сучасні телевізор та комп’ютер. Кошти на створення цієї кімнати виділили за сприяння очільника “Народної партії” у Новоград-Волинській міській раді – Петра Литвина.

Також Володимир Литвин побував у дитячому садочку №15 “Грайлик”, де за підтримки депутатів встановили дев’ять сучасних термостійких вікон вартістю понад 60 тис. грн. Під час візиту гості дитячого садочку подарували дітям іграшки та поспілкувалися з освітянами про особливості виховання підростаючого покоління в сучасних умовах.