fbpx
   

У Новограді-Волинському виступали авіамоделісти

Події | 09:31, 25.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

На правому березі річки Случ в місті Новограді-Волинському 24 серпня 2020 року пройшли показові виступи технічних гуртків з авіамоделізму.

Керівники гуртків Новоград-Волинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді з вихованцями показали свою майстерність. Подивитися на віражі в небі прийшли жителі та гості міста, які завітали на святкові заходи до Дня незалежності.

У гуртку авіамоделювання діти виготовляють найпростіші планери, вільнолітаючі та кордові моделі чемпіонатних конструкцій, пілотажні, радіокеровані моделі та експериментальні літаючі моделі.

Кожен політ – надзвичайний, потребує досвіду та авіаційної техніки. Керівники гуртків ЦНТТУМ Старіков Олег, справжній фанат своєї справи, продемонстрував пілотування радіокерованих моделей літаків, а Татарінцев Віктор здійснив запуск моделі ракети чемпіонатного класу. До наших керівників приєдналися авіамоделісти міста , для яких це справа всього життя – Гайдук Володимир, Осипчук Микола, Кожуховський Андрій та інші.

Гуртківці показують високу майстерність у керуванні літаків на швидкість, дальність, тривалість перебування у небі та виконанні фігур вищого пілотажу. А це – щорічні перемоги у міських та обласних змаганнях.

Новоград-Волинська міська рада