fbpx
   

У Новограді-Волинському проводять профілактичні рейди біля водойм

Безпека | 16:43, 5.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Рятувальники контролюють ситуацію в області стосовно загибелі та травмування людей на водних об’єктах.

Аби запобігти збільшенню пригод на воді фахівці ДСНС об’єднують свої зусилля із представниками ювенальної превенції та співробітниками служби у справах дітей і проводять профілактичні рейди біля водойм.

Зокрема, новоград-волинські рятувальники провели рейд місцевими «дикими» пляжами вздовж р. Случ. Загалом упродовж купального сезону в Новоград-Волинському районі на воді загинуло 3 людини. Під час проведення роз’яснювальної роботи організатори довели до відпочиваючих правила безпечної поведінки під час купання та наголосили на неприпустимості вживання алкоголю при перебуванні на водоймах. Враховуючи те, що зараз дітвора перебуває на канікулах, підростаюче покоління активно вирушає до водойм, якщо це дозволяє погода. Саме тому спілкуванню з дітьми-відпочивальниками рейдовики приділили особливу увагу. Також батькам нагадали про те, що ні за яких обставинах не можна залишати самих дітей біля води. Усім присутнім були вручені листівки із застережливою інформацією.

Подібна профілактична робота триває упродовж усього купального сезону по всій області.

Нагадуємо! Зазвичай основними причинами загибелі на водоймах стає купання у невстановлених місцях з порушенням правил поведінки на воді, відпочинок на воді у стані алкогольного сп’яніння та бездоглядність за дітьми. Дотримуйтеся елементарних правил поведінки на воді упродовж канікул та затяжного карантину.