fbpx

У Новограді-Волинському нагородили маленьких переможців онлайн конкурсів

Події | 12:34, 3.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Нагороджено переможців онлайн конкурсів «BestKids2020» та «Мій улюблений вид спорту у Новограді».

До Міжнародного дня захисту дітей управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради і міським Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на сторінках «Facebook» та «Instagram» було оголошено онлайн-конкурси «BestKids2020» та «Мій улюблений вид спорту у Новограді».

2 червня заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, його заступник Анастасія Нєпша та т.в.о директора міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Анатолій Тимофєєв привітали і нагородили цінними подарунками переможців.

Участь у онлайн конкурсі «BestKіds 2020» взяли 8 учасниць. Конкурс проходив з 20 по 28 травня та складався з ІІІ-х етапів: I етап «Візитка» – відеовізитка, де учасник розповідає про себе; ІІ етап «Таланти» – відеодемонстрація талантів у будь-яких жанрах; ІІІ етап «Вечірній вихід» – дефіле у сукнях та костюмах. Голосування за відеороботи учасниць відбувалося з 28 по 31 травня. Відтак, переможцями стали:

1 місце – Долінко Ангеліна, 7 років (221 голос, подарунок – караоке мікрофон та набір для творчості);

2 місце – Костюк Вікторія, 10 років (145 голосів, подарунок – портативна USB-колонка та записник);

3 місце – Галаш Єлизавета, 8 років (122 голоси, подарунок – безпровідні навушники та футляр для зберігання шкільного приладдя).

Всім учасницям було вручено заохочувальні подарунки.

За умовами онлайн конкурсу «Мій улюблений вид спорту у Новограді», який тривав з 20 до 31 травня, усі бажаючі публікували відео з улюбленим видом спорту, яким вони займаються, під хештегом #мійулюбленийвидспортунв. За допомогою програми Random.org серед 44 учасників переможцями було визначено:

1-місце – №15 Телець Марія та її син (подарунок – груша боксерська та термочашка);

2-місце – №1 Марія Шевчук та її син (подарунок – м‘яч футбольний та термочашка);

3-місце – №28 Тетяна Вайда та її син ( подарунок – м’яч футбольний та термочашка).

За найкреативніше відео подарунок (бадмінтон) вручили Анні Гопонюк та її доньці (№44).