fbpx
   

У Коростені відкрили відділення екстреної медичної допомоги

Медицина | 17:29, 1.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 1 жовтня, відкрили ще один об’єкт соціальної інфраструктури області – відділення екстреної медичної допомоги у КНП “Коростенська ЦМЛ КМР”.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, реалізацію проєкту з реконструкції лікарні з будівництвом Хірургічного корпусу (1 пусковий комплекс – приймальне відділення) було розпочато у 2020 році за кошти Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах.

Проєкт із реконструкції виконано згідно з рекомендаціями МОЗ України, викладеними у брендбуці для відділень екстреної медичної допомоги.

Зокрема проведено реконструкцію частини приміщень першого поверху 2-поверхової будівлі під відділення екстреної медичної допомоги, у тому числі інженерних мереж. Побудовано ізолятор з окремим входом, пандуси, ганки, здійснено внутрішнє оздоблення приміщень.

Також у приймальному відділенні встановлена ангіографічна система, яка була придбана для Коростенської ЦРЛ у 2019 році, а також КТ, УЗД і рентген.

Довідково. Підрядник: ПП «Елітбуд-1». Загальна кошторисна вартість проєкту – 17 092,294 тис. грн.