fbpx

   

У Баранівці під час відпочинку на ставку втопилася школярка

Безпека | 15:46, 10.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

9 червня в Баранівці на ставку біля лісництва під час відпочинку на воді втопилася 14-річна дівчина. За словами правоохоронців, загибла дівчина з багатодітної родини і була наймолодшою в сім’ї, – повідомляє місто Баранівка.

”9 червня близько 17.30 надійшло повідомлення про можливе утоплення на місцевій водоймі двох неповнолітніх дівчат: мешканки с. Стара гута, 2006 р.н, та  мешканки Києва, 2008 р.н. Згодом з’ясувалося, що одну з них вдалося врятувати”, – повідомили поліцейські.

За попередньою інформацією, близько 15.00 компанія дітей відпочивала на ставку без нагляду дорослих. Хтось з них, начебто, почав тонути і двоє дівчат – 14-річна Ангеліна та 12-річна Дарія кинулися на допомогу, проте самі почали тонути.

Тоді на порятунок дітей прийшли інші відпочивальники. Молодшу з подруг їм вдалося врятувати, проте старшу дістали з води вже без ознак життя.

Реанімаційні заходи, які робили медики ”швидкої”, не дали результату.

За словами правоохоронців, загибла дівчина з багатодітної родини і була наймолодшою в сім’ї. В той день вона разом з друзями без дозволу батьків пішла на водойму. Плавати дівчина не вміла. Інша потерпіла наразі перебуває в лікарні, загрози життю немає.