fbpx
   

У 30-й ОМБр відпрацювали перехід підрозділів у наступ з ходу (ФОТО)

Армія | 16:34, 19.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Згідно плану бойової підготовки піхотні, мотопіхотні та танкові підрозділи 30 ОМБр виконали бойові стрільби.

Основне питання, яке відпрацьовувалось – це перехід підрозділів у наступ з ходу. Висування до переднього краю оборони противника, знищення його сил і засобів, оволодіння об’єктом атаки. Перехід до оборони та відбиття контратаки.

Не менш важливе питання відпрацювання елементів сторожової охорони, розвідка маршрутів висування, організація управління та всебічного забезпечення загальновійськового бою. Дії особового складу при потраплянні у засідку. Порядок радіообміну. Евакуація поранених з бойових машин. Порядок встановлення та знешкодження протитанкових та протипіхотних мін, заходи безпеки при поводженні з ними та порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

До етапу практичних дій на вогневих рубежах, всі дії особового складу були узгоджені під час роботи на макеті місцевості. Також відпрацьовувалась віддача бойового наказу командиром на наступ.

Бойова машина з піхотинцями за командою керівника занять починає рух до вогневого рубежу. Під час руху використовуються інженерні засоби, якими імітують «артилерійський обстріл» бойових машин.

За декілька метрів до лінії окопів, екіпаж машини спішується, зосереджується за машиною і під прикриттям швидко займають позиції в окопах, готують зброю до бою, зручно розміщують боєкомплект у нішах, ведуть спостереження.

Мішеневі групи за командою оператора піднімаються на мішеневому полі у визначеному порядку та на різних відстанях.

Коли всі «цілі» уражені, за командою командира піхотинці швидко займають місця в десантному відділенні БМП, машина використовує димову завісу і швидко покидає вогневий рубіж.

Мішені уражені, зброя розряджена, командири аналізують дії особового складу. Навчальний процес підрозділів триває.