fbpx
   

Тривають тактичні навчання артилерійських підрозділів 30-ї ОМБр

Армія | 11:30, 16.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

На полігоні тривають тактичні навчання з бойовою стрільбою артилерійських підрозділів 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького.

Військовослужбовці відпрацьовували питання підтримки дій механізованих підрозділів при веденні наступального бою, приведення в бойову готовність, постановки димової завіси, знищення броньованих цілей, зайняття бойових позицій та ведення вогню з 100-мм протитанкової гармати МТ-12 «Рапіра» прямою наводкою.

У складі батареї потрібно швидко розгорнутися, точно навестися та впевнено знищити противника. Кожен розрахунок дуже добре виконав нормативи. Бойові розрахунки гармат отримали хорошу практику у виконанні вогневих завдань бойовим пострілом, – прокоментував старший лейтенант Скородумов Євгеній.

Загалом розрахунки виконали близько 30 пострілів на відстанях від 700 до 1200 метрів по броньованих, легко броньованих цілях та живій силі умовного противника.

Так само швидко, як і прийшли, артилеристи залишили бойовий рубіж розгортання. Така тактика вкрай актуальна для винищувачів танків, адже «Рапіри» працюють прямою наводкою, тобто близько до ворожих танків, і можуть будь-якої миті отримати вогонь у відповідь. Тому весь процес розгортання з бойовою стрільбою триває не більше 5-6 хв.