fbpx
   

Троє з найсильніших штангістів Житомирщини – курсанти ЖВІ

Спорт | 15:38, 11.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

На Житомирщині пройшов чемпіонат області з пауерліфтингу (жиму штанги лежачи) серед дорослих і молоді, – повідомляє АрміяInform.

Змагалися спортсмени протягом двох днів у житомирському спортивному клубі YESport. Взяли участь у чемпіонаті і представники Збройних Сил України. Зокрема шестеро курсантів Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

Лише один з військових спортсменів посів четверте місце у своїй ваговій категорії. Решта вибороли «золото» та «срібло». Так, перші місця здобули курсанти Богдан Майданович, Павло Трубій та Віктор Потіха. На другі сходинки п’єдесталу піднялися Максим Солончук та Дмитро Бутрик.

 Спортсмени молоді, але по-справжньому закохані у спорт та подають великі надії, — розповідає доцент кафедри фізичної підготовки, заслужений майстер спорту України, заслужений тренер України з гирьового спорту підполковник Василь Пронтенко. — Здебільшого це курсанти першого-другого курсів, тож усе ще у хлопців попереду. А втім, один з них, Богдан Майданович, уже кандидат у майстри спорту, решта виконали нормативи на I-III розряди.

Загалом, як розповів офіцер, у секції з пауерліфтингу займаються понад 20 курсантів — хлопців і дівчат. Штанга, гирьовий спорт, армреслінг — це ті спортивні дисципліни, яким у військовому інституті здавна приділяється підвищена увага й у яких спортсмени-житомиряни традиційно є сильними на змаганнях різного рівня.