fbpx
   

Ситуація на вулицях населених пунктів Житомирщини контрольована

Cуспільство | 15:55, 24.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це на брифінгу в Оперативному штабі, що відбувся о 15.00 24 лютого, сказав т.в.о. начальника Головного управління Нацполіції в області Олег Трачук.

Голова облдержадміністрації Віталій Бунечко проінформував присутніх, що всі державні служби працюють злагоджено та ефективно.

Поліцейські разом з представниками інших правоохоронних відомств моніторять загальну ситуацію у регіоні та здійснюють заходи для попередження будь-яких протиправних проявів.

Поліцейські продовжують патрулювати у населених пунктах. Станом на 15 годину ситуація спокійна та контрольована. Закликаю громадян повідомляти нам про підозрілих осіб, незрозумілі предмети на вулицях ваших населених пунктів, та про якісь неоднозначні події. Всі відомості, які надходять до органів поліції, миттєво перевіряються, – повідомив т.в.о. керівника главку поліції Житомирщини Олег Трачук.

Правоохоронці закликають зберігати спокій і не піддаватись паніці. Керуйтеся лише інформацією, отриманою з офіційних джерел. За можливості залишайтеся вдома.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області