fbpx
   

Суд припинив роботу Довбиського інтернату для самотніх людей похилого віку

Cуспільство, Суд | 19:47, 4.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє народний депутат кількох скликань, екс-голова Верховної Ради України Володимир Литвин у своєму Фейсбуці.

“ЦЕ НІЩО ІНШЕ, ЯК СПРОБИ «УТИЛІЗУВАТИ» САМОТНІХ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Зателефонувала Штих С.М. з Довбиського інтернату для самотніх людей похилого віку. У розпачі. За поданням пожежників суд припинив роботу закладу. Той у свою чергу не поставив навіть до відома про розгляд справи і без будь-яких пояснень.

Доля понад трьох десятків його мешканців нікого взагалі не цікавить. Залишається хіба що виставити їх на ліжках та у візках на вулицю. Відмовляються від них і психоневрологічні диспансери. Причини зрозумілі. Інших подібних установ вже фактично немає. «Реформували»!?

Влада на всіх рівнях по суті кинула напризволяще обділених долею на схилі років. Можливо, молоді керівники думають, що «старість їх дома не застане».

Тим же, хто не байдужий до самотніх, чинять перешкоди. У тому числі й під виглядом дотримання правил пожежної безпеки.

Достеменно знаю, як організована робота цього інтернату. Багаторазово бував у ньому, допомагав його мешканцям і персоналу, відбивав подібного роду наскоки (добротні приміщення, велика територія – є за що воювати).

Тепер, схоже, захищати знедолених нікому. Є лише демонстрація компанійщини з дотримання інструкцій. То, можливо, їх ревнителі усіх рівнів мали б докласти зусиль для усунення проблем, надання допомоги. Так ні!

Таке ставлення до самотніх людей похилого віку – ніщо інше як розтягнута у часі евтаназія. Вони виявляються тягарем для країни.

Чесно кажучи, не знаю й куди вже стукати. Скрізь – холодна байдужість, що переходить у ворожість: не заважай творити нову країну. Кому потрібен твій «відпрацьований матеріал».

Люди! Схаменіться! Так же не повинно бути. Сподіваюсь, що апеляційний суд продемонструє гуманність. А як бути з людьми, що потребують повсякденного догляду, на період судових тяганин. Куди їх дівати?”, – йдеться у повідомленні.