fbpx
   

Стали відомі подробиці побиття лікарки у Житомирі

Події | 10:44, 24.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі пацієнт жорстоко побив вагітну лікарку під час прийому у її кабінеті.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Лікарка спробувала захищатися, застосувала газовий балончик, але зі струсом мозку опинилася в медзакладі.

34-річна сімейна лікарка центру первинної медико-санітарної допомоги м.Житомир Інна Савчин наразі перебуває в гінекологічному відділенні, оскільки після побиття виникла загроза її вагітності.

Як розповіла про інцидент сама медпрацівниця, це було звичайне приймання пацієнтів. У кабінет увірвався чоловік, без пояснень зняв з себе маску, почав плюватися, а потім схопив за халат.

“Тягне мене через всі столи, кидає стілець у медсестру, хапає мене, тягне і кидає об підлогу, я  вдарилася головою”, – каже Інна Савчин.

Лікарка змогла витягнути із сумочки газовий балончик і пирснути в обличчя нападнику. На жіночі крики і галас збіглися колеги із сусідніх кабінетів. Нападник одразу утік. Медики викликали поліцію. Особу нападника встановили — це 50-річний місцевий житель. У поліції пояснив, що напав на лікарку, бо та не хотіла підписувати з ним декларацію.

“Так, я йому відмовила після його погроз, що, мовляв, “я тебе вб’ю, ти тут працювати не будеш, ти звідси не вийдеш”, – каже постраждала.

Сімейна лікарка не заперечує, що добре знає нападника. Каже, що чоловік вже кілька місяців її переслідує. Через образи й неадекватну поведінку відмовила пацієнту у підписанні декларації.

Журналісти розшукали адресу, за якою мешкає нападник. Він зачинився у будинку і не виходить. На телефонні дзвінки не відповідає. Сусіди не дивуються, що він побив жінку-лікаря.

“До всіх претензії (висловлює. — Ред.), тобто, всі сусіди від нього страждають. У нього мати-пенсіонерка, він ніде не працює, сидить на її пенсії. Він і її гризе, там і мати бідна”, – каже сусід Максим Чепак.

Адміністрація амбулаторії після інциденту збирається встановити камери спостереження і найняти охорону. Агресивних пацієнтів більшає, скаржаться медики.

За останні три роки чоловік написав 170 скарг в різні інстанції, кажуть в поліції. І навіть вже встиг поскаржитися на копів, які його привезли у відділок на допит. Побиття медика слідчі розцінюють як хуліганство. Під час розслідування нападнику призначать і психіатричну експертизу.