fbpx
   

Справа про хабар “слуги”: ВАКС ухвалив примусово доставити Кузьміних до суду

Суд | 18:18, 17.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вищий актикорупційний суд постановив здійснити привід підозрюваного у зловживанні впливом нардепа від “Слуги народу” Сергія Кузьміних на засідання для обрання запобіжного заходу.

Про це інформує Українська правда з посиланням на трансляцію засідання суду 17 лютого. Рішення ухвалив суддя Олег Ткаченко.

Правоохоронці мають забезпечити присутність Кузьміних на судовому засіданні, яке призначено на 10.00 24 лютого, якщо той не з’явиться сам.

На засіданні у четвер адвокат Лариса Криворучко повідомила, що її підопічний перебуває на лікуванні і з’явитися у суд не може.

Прокурор заперечив, що сторона захисту не надала вагомих доказів відсутності Кузьміних, адже за законом особа не можу бути присутньою на засіданні суду, у випадку тяжкої хвороби, перебуванні на лікуванні в медичному закладі у випадку, якщо не може його залишити та, якщо вагітна.

Раніше суд тричі не зміг обрати запобіжний захід Кузьміних: спочатку “не міг встановити” особу затриманого, потім переніс засідання, на яке нардеп не з’явився, надіславши “пояснення”, що не отримав повістку.

Антикорупційники просять арештувати нардепа на 60 діб з альтернативою внесення застави у 49 620 грн (максимум за кваліфікацією статті).