fbpx
   

Справа Кузьміних: нардеп заявив, що не переховується від слідства

Кримінал | 15:48, 4.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Народний депутат Сергій Кузьміних (“Слуга народу”), якого підозрюють в отриманні хабаря у 558 тис. грн, заявив, що не переховується від слідства і готовий брати участь у процесуальних діях. Напередодні Національне антикорупційне бюро оголосило Кузьміних у розшук.

Про це повідомляє Суспільне.

“Я не переховуюся і не маю такого наміру. Дивлячись на інформаційний тиск, офіційно повідомляю про готовність брати участь у всіх процесуальних діях”, — написав Кузьміних у Facebook.

Він додав, що не отримував від НАБУ жодної повістки на допит: “Всі наші контакти працівникам НАБУ відомі. Повторююсь і наголошую, готові брати повну участь у всіх процесуальних діях і більш за всіх зацікавлений розповісти що відбулось і відстоювати свою позицію в суді”.

Адвокатка нардепа Лариса Криворучко повідомила, що парламентар наразі проходить лікування.

“Народний депутат Кузьміних С.В. був викликаний детективом НАБУ на 31.01.2022 в якості свідка у кримінальному провадженні. Однак, у зв’язку з перебуванням його на лікуванні в закладі охорони здоров’я за умови неможливості тимчасово залишити цей заклад на виклик не прибув”, — заявила Криворучко.

Напередодні НАБУ заявило, що оголосило в розшук Кузьміних через систематичну неявку на виклики правоохоронних органів та відсутність за місцем проживання.