fbpx
   

Спортсмени з Житомирщини продовжують тренуватися і виступати на змаганнях

Спорт | 07:53, 10.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Юні спортсмени з Житомирщини продовжують тренуватися і виступати на змаганнях, як в Україні, так і за кордоном.

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написав голова Житомирської військової адміністрації Віталій Бунечко.

“Війна змусила спортсменів, тренерів та обласну владу вносити корективи у план підготовки. Наразі створюються усі необхідні умови, щоб наші спортсмени продовжували тренування та підготовку до Всеукраїнських змагань, чемпіонатів світу та Європи в такий нелегкий для країни час“, – пише посадовець.

Багато з наших спортивних талантів – хлопчики та дівчата – зараз продовжують тренуватися за кордоном. Зокрема, у Польщі зараз перебуває Тарас Хіміч. Він готується до етапів Кубку світу, чемпіонатів Європи та світу з сучасного п’ятиборства. Також у Польщі перебувають наші юні спортсменки, які нещодавно отримали призові місця у міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юніорок 2002-2004 років. Медведська Дар’я, Марченко Софія та Дмитренко Валерія здобули перше, друге та третє місця в боротьбі. Даніїл Марущак виборов перше місце на турнірі з кікбоксингу WAKO у чеському місті Маріанські Лазні. У німецькому місті Аугсбург на місцевому турнірі з сучасного п’ятиборства перші місця здобули Олександра Карпова та Катерина Борчукова. А на міжнародному турнірі з дзюдо в Чехії срібну нагороду виборов Янчук Тимофій.

Разом з тим, у Житомирі продовжують тренування юні легкоатлети. Продовжуються тренування зі спортивної аеробіки та сучасного п’ятиборства.