Спартакіада-2022 у Житомирському військовому інституті почалася з волейболу

Армія, Спорт | 16:59, 14.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова розпочалися змагання за програмою Спартакіади 2022 року. Як розповіли журналістові АрміяInform у виші, її традиційно відкрили надзвичайно емоційним, цікавим і видовищним видом спорту – волейболом.

Волейбол в інституті є одним із найпопулярніших видів спорту серед особового складу, – говорять на кафедрі фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту.

Також там повідомили, що в період з 24 січня по 1 лютого відбувалися змагання з волейболу серед підрозділів постійного складу. Між собою змагалися 7 команд. У результаті запеклої боротьби першість виборола збірна команда І факультету, почесне друге місце посіла збірна команда ІІ факультету, і бронзовим призером стала збірна команда навчального відділу. Після цього військові спортсмени упродовж тижня відпочивали й готувалися, і ось з 7 по 14 лютого в інституті провели першість з волейболу серед курсантських підрозділів.

У цих змаганнях взяли участь вже 10 команд. Першість відбувалася за круговою системою у підгрупах – дві підгрупи по п’ять команд. Між командами, які посіли перші та другі місця, відбулися півфінали. Далі переможці розігрували перше місце, а дві інші команди боролися за «бронзу».

Атмосфера всіх без винятку волейбольних поєдинків була азартною і насправді гарячою, – свідчить головний суддя змагань, доцент кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту, працівник Збройних Сил України Олександр Боярчук. – Хлопці та дівчата зі всіх команд боролися завзято. Та й глядачі також скучили за справжньою грою, тому з оплесками сприймали вдалі епізоди – подачі, блоки і вирішальні удари. Ігри були дуже цікавими, напруженими та непередбачуваними. Адреналін спортсменів зашкалював під час кожної гри. І до самого завершення змагань зберігалася інтрига, хто ж виявиться найсильнішим.

У жвавій боротьбі за «бронзу» свою майстерність продемонструвала команда 11-го курсу.

Волейбольне протистояння за перше місце між командами 19-го та 10-го курсів було досить напруженим, і його результат важко було спрогнозувати до останньої хвилини, – продовжує головний суддя. – Під час змагань вболівальники мали змогу насолоджуватись потужними нападаючими ударами, ударами біля сітки та від задньої лінії, а також карколомними діями в захисті й під час блокування. У результаті команда 10-го курсу продемонструвала гідну гру та стала срібним призером першості. Ну, а чемпіоном, уже третій рік поспіль, стала команда 19-го курсу у складі курсантів Микити Ярощука, Сергія Ревчука, Ярослава Кравця, Артура Хацановського, Андрія Харчука та Сергія Нестерова.

Переможці й призери нагороджені кубками та грамотами командування військового інституту, а також щирими оваціями вболівальників.