Звягельчан тероризує чупакабра?

Суспільство
7467
Звягельчан тероризує чупакабра?

Минулими вихідними Новоградом-Волинським поповзли чутки про появу в місті чупакабри. Невідомий звір буцімто внадився до крільчатників та курників місцевих мешканців, висотуючи з домашньої живності кров.

Так, на масиві «Ветеран» невідома тварина вночі вдерлася до обійстя місцевої жінки й убила зо три десятки кроликів. Після того як господиня кинулася на мародера з вилами і буцімто навіть поранила його, звір перестрибнув через паркан і, ледь не потрапивши під машину, що якраз проїздила вулицею, зник. Хоча «чупакабра» й бігла деякий час у світлі фар, проте точного опису його наразі ми не маємо.

Налякані люди нібито навіть мають намір звернутися до місцевої влади, аби та виділила мисливців для полювання на монстра.

Чи була насправді ця пригода, а чи це сильно перебільшені чутки, ми, ймовірно, дізнаємося невдовзі. Адже, як правило, подібні «чупакабри» не припиняють свої нічні візити до господарів садиб, аж поки їх не зловлять. Тож проблема нікуди не зникне, якщо тварина, що її поранила жінка, десь не сконає. У свою чергу, журналісти будуть вдячні почути подробиці цієї історії від очевидців.

Нагадаємо, що в Україні непоодинокі випадки, коли в селах і навіть містах ловили незвичайних тварин. Останній гучний випадок стався рік тому в с. Рукшин на Буковині. Тоді селянин на своєму обійсті вилами заколов невідомого звіра з напрочуд довгими ногами, іклами та великими вухами. Він був схожий на худого короткошерстого пса, яким, напевне, і виявився. Практично в усіх випадках невідомі звірі виявляються мутантами звичайних тварин, або екзотичними особинами на кшталт старої піщаної лисиці, яка через хворобу дуже схудла і втратила хутро, тож господар завіз її в ліс.

Окремі дотепники підмічають, що чим більше в якійсь місцевості здичавілих собак, якими не опікується влада, тим частіше трапляються напади «чупакабр» на обійстя.

Власне, звягельською «чупакаброю» цілком може бути звичайна кам’яна куниця. На відміну від куниці лісової, вона не боїться селитися поблизу людей і навіть у криївках на садибах, тому її ще називають хатньою.

Відомо, що велика кількість жертв і є особливим «почерком» цього хижака: коли він вдирається до крільчатників або курника, у звірові просинається дикий інстинкт, і куниця вбиває аж до- поки не знищить усе живе, або її не відженуть.

Власне, саме це слово з іспанської перекладається як «той, що п’є кров кіз». З Іспанії ця легенда пішла гуляти світом. І ось «козячий вампір» зазирнув до Новограда-Волинського.

 

Автор: Павло Правий