Свято першого дзвінка у Новограді-Волинському

Суспільство
1554
Свято першого дзвінка у Новограді-Волинському

День знань — завжди особливе свято: яскраве, емоційне, хвилююче. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення, а першокласники та їх батьки не можуть стримати хвилювання. Цьогоріч у Новограді-Волинському перший дзвоник пролунав для 6500 учнів, з них — 730 першокласників.  

Урочиста лінійка, покладання квітів до пам’ятної дошки учасників АТО, посвята першокласників та вручення подарунків – таким запам’ятається свято Першовересня у спеціалізованій школі №4. Свою частку до відзначення свята внесли почесні гості: депутат міської ради Ігор Юшманов, міський голова Віктор Весельський та народний депутат України Володимир Литвин.

«Моє серце та душа радіє коли я бачу наших діток. Впевнений, що з ними в нас буде гарне майбутнє. Я хочу побажати нашим дітям лише одного: щоб вони відбулися за найвищими мірками. Ми, батьки, всі цього прагнемо, хочемо, щоб діти нас перевершили і досягли набагато більшого… Дорогі колеги педагоги бажаю вам зберегти та примножити притаманну вам мудрість, добро та невичерпну незгасаючу любов до дітей. Щоб ваші вихованці сторицею віддячили вам тим, що стануть успішними. Подяка батькам за те, що виростили, викохали і супроводжують в цьому непростому житті своїх дітей. Миру нам всім, добра та успіхів», — такими словами привітав присутніх зі святом Володимир Литвин.

За невтомну працю на педагогічній ниві та виховання підростаючого покоління цінними подарунками від народного депутата Володимира Литвина нагороджено: Галину Вазінську, вчителя математики, Олену Опанасюк, заступника директора з навчально-виховної роботи, Людмилу Бонковську,  вчителя початкових класів. За високі досягнення у навчанні та перемоги у всеукраїнських предметних олімпіадах відзначено ученицю Катерину Щурук. Також народний депутат подарував школі ноутбук.

Під час заходу свої таланти гостям демонстрували талановиті молоді солістки учениці школи Софія Федюк, Ангеліна Огородник, хореографічні та вокальні колективи. Теплі усмішки викликав виступ першокласників, які продекламували віршики. З ними своїм досвідом навчальних років поділилися випускники. Також первачки отримали благословення від батьків, які тут же на святковій лінійці посипали маленьких школярів зерном цьогорішнього врожаю.

 

Автор: Лілія Верес