У Баранівській громаді ліквідують дві школи і три садочки

Суспільство
3073
У Баранівській громаді ліквідують дві школи і три садочки

У Баранівській громаді з 1 вересня призупинять функціонування дві початкові школи та три дитсадки. Це пов’язано зі зменшенням кількості дітей шкільного та дошкільного віку.

За відповідні рішення проголосували депутати Баранівської міської ради на засіданні чергової сесії, яка відбулася 29 серпня.

Про це йдеться у повідомленні на сайті «Місто Баранівка».

Баранівська міська рада прийняла рішення, згідно з яким 1 вересня призупинять своє функціонування Йосипівська і Жарівська загальноосвітні школи I ступенів та Жарівський, Гриньківський і Таборський дошкільні навчальні заклади.

Відтак, на відділ освіти міської ради покладене завдання охопити дітей шкільного віку, що проживають у селах Йосипівка і Жарі навчанням в інших закладах громади, а також організувати підвіз та супровід учнів до місця навчання.

А діти дошкільного віку, які проживають у селах Гриньки і Жарі, будуть відвідувати Кашперівський дитсадок, а ті, які проживають у селі Табори — Баранівський дошкільний навчальний заклад «Сонечко». Відділ освіти має організувати підвіз і супровід дітей до вищезазначених навчальних закладів.

Джерело: Житомир.online