fbpx
   

Скандинавська ходьба у Житомирі: підсумки 2021-го та плани на 2022-й

Спорт | 14:33, 21.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

У 2021 році скандинавську ходьбу офіційно визнано видом спорту. Розвитком даного виду спорту в Україні опікується Федерація спортивного туризму. А кількість любителів скандинавської ходьби постійно зростає.

Про це розповіла голова ГО «Територія Краси, Здоров’я та Успіху», керівниця Житомирського представництва ВГО “Українська федерація скандинавської ходьби ” Ірина Снігуровська. Під час звіту про діяльність організації. Житомирські спортсмени – аматори та професіонали об’єдналися у клуб «Nordic Walking.ZT».

Минулого року житомиряни долучилися до челенджу «Jerusalema Nordic Walking Change Ukraine», а також взяли участь у Всеукраїнських змаганнях зі скандинавської ходьби на острові Хортиця, Кубку Дніпропетровської області зі спортивного туризму та скандинавської ходьби тощо. Своїм досвідом вони ділилися на практикумах та конференціях, у рамках спеціальних майстеркласів, сканді-турів та шкіл.

Представниками ГО «Територія Краси, Здоров’я та Успіху» реалізовано соціальні проєкти. Це і проєкт «Майстерня активного довголіття» за підтримки департаменту соціальної політики міської ради, а також проєкт соціальної дії у співпраці з ГО «Інститут Креативних Інновацій». Організаційно-фінансову допомогу ГО надавали і управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та департамент культури, молоді та спорту облдержадманістрації.

Також вони брали участь і в загальноміських заходах: «Майстерня міста», «Шаную воїнів, біжу за Україну», «Космічний напівмарафон».

У планах на 2022 рік – розвиток співпраці з громадами області, освітніми закладами зокрема, участь у змаганнях зі спортивного туризму – скандинавської ходьби, проведення сканді- турів і таборів, а також проєктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку.

Довідково: Скандинавська ходьба (інші назви Nordic Walking або Finnish sauvakävely) — вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць.