fbpx
   

Ще 3 смерті від коронавірусу зафіксували на Житомирщині

Здоров'я | 13:24, 22.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

На Житомирщині померли ще троє жителів області, у яких діагностовано COVID-19. Загалом, в області зареєстрували 24 летальних випадки, пов’язані з захворюванням.

Під час брифінгу в облдержадміністрації очільник обласного управління охорони здоров’я Микола Суслик розповів, що 22 червня зранку в Житомирі померла 75-річна пацієнтка з коронавірусом, яка мала 3 ступінь ожиріння та серцево-судинну патологію. Жінка 4 дні перебувала на апараті штучної вентиляції, але 22 червня померла. Це 24 летальний випадок від COVID-19, зареєстрований в Житомирській області.

Що стосується ще двох смертей пацієнтів з коронавірусом, то за словами Миколи Суслика, їх зареєстрували в Чуднівському та Житомирському районах:

“Один випадок – по Чуднівській районній лікарні, там помер 83-річний житель Романівського району, який контактував із хворими на коронавірус. У чоловіка була супутня серцево-судинна патологія. По Житомирському району: теж людина із серйозною супутньою серцево-судинною патологією, 69 років, теж померла у суботу (20 червня – ред.). І сьогоднішній випадок (22 червня – ред.) – це випадок по першій міській лікарні Житомира – померла 75-річна жінка”.

Микола Суслик розповів, що станом на 22 червня на стаціонарному лікуванні перебуває 96 жителів області, 11 з яких знаходяться у відділеннях інтенсивної терапії на кисневій підтримці. В тому числі, і один пацієнт, який підключений до апарату штучної вентиляції легень. Серед пацієнтів – 82 дитини, четверо з яких перебувають на стаціонарному лікуванні. Важких хворих серед медпрацівників також немає.

Загалом, в області на коронавірус захворіли 1270 жителів області, 633 з яких одужали та ще 24 – померли.

Суспільне