fbpx
   

Сезон полювання на Житомирщині завершився

Екологія | 16:25, 1.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

На Житомирщині завершився сезон полювання. Впродовж цього періоду рейдові бригади державних лісогосподарських підприємств проводили інтенсивні перевірки в угіддях та в рази збільшили кількість виїздів. В результаті значно збільшилася і кількість складених протоколів про порушення.

Про це повідомляє пресслужба Житомирського ОУЛМГ.

З початку року державною лісовою охороною Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства та підвідомчих підприємств проведено 104 рейди з охорони мисливських угідь.

В ході цих рейдів на порушників правил полювання складено 15 протоколів. Серед найбільш поширених порушень – полювання без відстрільної картки, а також в заборонений час та в заборонених місцях.

16 січня мисливствознавець та єгер Білокоровицького лісгоспу в угіддях Білокоровицького лісництва виявили порушника, котрий мав при собі незареєстровану зброю. Зброю вилучено та передано до райвідділу Коростенського РУП.

Сезон полювання завершився, проте, як відомо, для браконьєрів це не є перепоною. Тому рейдові групи державної лісової охорони і надалі проводитимуть посилене патрулювання лісових та мисливських угідь області.