fbpx
   

СБУ проводить перевірку захищеності об’єктів на Житомирщині

Події | 14:40, 16.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

На Житомирщині Служба безпеки України розпочала комплексну перевірку захищеності об’єктів можливих терористичних посягань. Особлива увага звертається на злагодженість дій залучених структур при охороні державного кордону та контррозвідувальному прикритті прикордонних районів регіону.

У заходах беруть участь підрозділи СБУ, Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Військової служби правопорядку, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Головними завданнями є перевірка ефективності напрацьованих алгоритмів захисту об’єктів підвищеної небезпеки та ключових державних об’єктів, стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури, електроенергетики та транспортної системи, військових об’єктів тощо.

Тренувальні заходи проходять в умовах максимально наближених до реальних та із дотриманням прав і свобод громадян, а також у межах чинного законодавства.

Разом з тим, у окремих районах Житомирщини можливе тимчасове запровадження обмежувальних заходів.

СБУ звертається до жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Також нагадуємо громадянам про необхідність бути пильними. Інформацію про підозрілих осіб, факти чи наміри здійснення протиправної діяльності, а також у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, необгрунтованих польотів безпілотних літальних апаратів або причетних до цього осіб, просимо повідомити за номером гарячої лінії Управління СБ України в Житомирській області (0412) 47-21-52, (096) 563-02-07 або на спецлінію Національної поліції 102.
Аналогічну інформацію можна повідомити на електронну поштову скриньку usbu_zhr@ssu.gov.ua.