fbpx
   

СБУ продовжує документувати корупційну схему при будівництві тренувальної бази ЗСУ у Житомирі

Кримінал | 08:42, 14.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

СБУ продовжує документувати корупційну схему при будівництві тренувальної бази ЗСУ у Житомирі. Нагадаємо, що сума зловживань за цим фактом – 5,5 млн грн

Наразі споруда, попри те, що була здана в експлуатацію наприкінці 2018 року, є непридатною для використання за призначенням. Усе це – через неналежну якість будівельних робіт, тому що її затопило.

За попередніми даними, приватний підрядник не дотримувався будівельних і технічних стандартів та норм. Перш за все, це стосується робіт з гідроізоляції підземних конструкцій. Однак, інженер з технагляду прийняв навіть таку роботу. Він підписав акти виконаних робіт, засвідчивши тим самим відповідність проведених робіт проектній документації.

Експертиза підтвердила, що через дії комерсанта-будівельника та його спільника-відповідального інженера, військовий об’єкт втрачено.

За матеріалами СБУ директору підприємства-підрядника повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам, за ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України. Вчинення аналогічного правопорушення інкримінується спільнику комерсанта – інженеру з технічного нагляду за будівництвом.

Наразі прокуратура готує позов про стягнення з фігурантів справи завданих державним інтересам збитків.