fbpx
   

Рятувальники Житомирщини отримали нагороди МВС України

Події | 18:28, 1.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

1 липня ще 9 рятувальників отримали відомчі нагороди МВС України за сумлінне виконання службових обов’язків, мужність та героїзм, проявлені під час гасіння великих лісових та торф’яних пожеж на території Житомирської області.

Про це повідомляє Управління ДСНС України у Житомирській області.

Зважаючи на карантинні заходи, вручення відзнак проходило за місцем служби бійців ДСНС – у Ємільчинському, Малинському, Олевському, Чуднівському районах.

А нагороди чотирьом бойовим офіцерам, які цього дня прибули до Управління ДСНС, вручив безпосередньо керівник рятувальної служби області Ігор Нікітчук.

Вітаючи особовий склад з достойною відзнакою, він подякував за самовідданість та особисту мужність кожного з вогнеборців, яким випало в умовах спекотної погоди ліквідовувати складні пожежі у лісових та торф’яних масивах області. І сьогодні серед нагороджених – очільники підрозділів ДСНС Народицького району. Зокрема, начальник районного сектору Сергій Зосіч та заступник начальника пожежно-рятувальної частини Сергій Невмержицький, які разом з особовим складом у щоденному режимі продовжують боротьбу з пожежами на радіаційно забрудненій території.

Довідково. Упродовж квітня поточного року у північних районах Житомирської області виникло понад 40 пожеж у лісових масивах. Загоряння сталися у Народицькому, Овруцькому, Олевському, Лугинському районах області. До їх гасіння залучався особовий склад зі всіх пожежно-рятувальних підрозділів Житомирщини з постійною ротацією, частково з інших областей України. Загалом – близько 800 чоловік. За самовідданість, проявлені мужність та героїзм частина особового складу раніше вже отримала відзнаки і цінні подарунки від МВС, ДСНС та КМУ України.

Цього разу наказом МВС України від 23.06.2020р. №475о/с нагороджені: нагрудним знаком «За відвагу в службі» Віталій Ігнатенко; «За відзнаку в службі» – Олександр Вознюк, Сергій Зосіч, Сергій Невмержицький. Ще четверо рятувальників нагороджені грамотою МВС України – це Сергій Іванов, Олександр Коровченко, Іван Косинський, Олег Охремчук, а Євгенію Бачинському оголошено подяку від Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.