fbpx
   

Рятувальники витягнули із снігового замету шкільний автобус

Події | 11:05, 1.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

О 17:11 31 січня за екстреним номером «101» надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога по відбуксируванню шкільного автобуса, який через снігові замети знесло з дороги між селами Михайлівка та Липно Любарської територіальної громади Житомирського району. Телефонував водій транспортного засобу. Також він зазначив, що в автобусі перебувають діти.

За вказаними координатами негайно виїхало відділення 24-ої державної пожежно-рятувальної частини. З’ясувалося, що автобус знесло з дороги у поле. В ньому знаходилося 18 дітей та двоє дорослих.

За допомогою тросу рятувальники витягнули транспортний засіб з поля на сільську дорогу. Проте через великі перемети автобус забуксував і не міг самостійно їхати далі. Аби допомогти водію, рятувальники близько 800 метрів за допомогою тросу тягнули автобус до основної траси. Внаслідок надзвичайної події ніхто не постраждав.

Подібний випадок стався вже сьогодні під ранок у Коростенському районі. Там застрягла у снігових заметах швидка допомога, що їхала на виклик у с.Павловичі. Проте через ожеледицю автомобіль рятувальників не міг рухатися. Аби допомогти водію, рятувальники залучили на допомогу трактор місцевого сільгосппідприємства, що працював поруч. І лише з другої спроби спільними зусиллями вдалося витягнути швидку допомогу з замету.