fbpx
   

Рятувальники області проводять щоденні карантинні заходи

Безпека | 17:08, 26.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

В Україні продовжує зростати кількість людей, які захворіли на короновірусуну хворобу. У Житомирській області через цей недуг від початку епідемії вже померло 27 осіб.

Рятувальники не припиняють заходи, спрямовані на протидію поширення інфекції. Виконання завдань із запобігання розповсюдженню коронавірусу в області здійснюється у співпраці з місцевими органами влади та за сприяння волонтерських організацій.

Про це повідомляє Управління ДСНС України у Житомирській області.

24 червня у смт Попільня рятувальники провели дезінфекцію прибудинкових територій лікарні, пункту швидкої допомоги та приймального відділення лікувального закладу. Крім того, в м. Бердичів рятувальники продезінфікували під’їзд однієї з місцевих п’ятиповерхівок. А 25 червня в цьому ж районному центрі провели санітарну обробку 9-ти км дороги.

Загалом упродовж поточного тижня по області проведені роботи по санітарній обробці 16 об’єктів різного призначення у містах Житомирі, Малині, Бердичеві та смт Попільні задля попередження розповсюдження вірусу COVID-19.

Рятувальники закликають жителів області бути відповідальними та чітко дотримуватися вимог карантину:

  • при відвідуванні місць масового перебування людей необхідно використовувати засоби індивідуального захисту (маски)!
  • не виходьте з дому без крайньої потреби!
  • дотримуйтеся правил елементарної особистої гігієни, аби убезпечити себе та зменшити ризики інфікування!

Нагадуємо, що станом на 09:00 26.06.2020 (за минулу добу – 25 червня) в Житомирській області зареєстровано нових лабораторно підтверджених випадків – 29. Всього випадків (з наростаючим  підсумком) – 1366.