Руслан Маліновський забив переможний гол за “Аталанту” у ворота “Ювентуса”

Спорт | 11:13, 19.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Український півзахисник Руслан Маліновський забив єдиний гол у матчі Серії А між “Аталантою” та “Ювентусом”. Він приніс перемогу своїй команді, а також продовжив серію з результатавними матчами поспіль.

На відміну від попередніх трьох турів, Руслан розпочав гру проти “Ювентуса” на лаві для запасних. Українець вийшов на заміну на останні двадцять хвилин матчу, за рахунку 0:0.

За цей час він встиг заробити жовту картку, створити кілька небезпечних моментів, а також забити єдиний гол у матчі – 1:0. Для “Аталанти” – це перша перемога над “Ювентусом” у чемпіонаті за 20 років.

Переможний гол Маліновський забив на 87-й хвилині ударом з-за меж штрафного майданчика. Після удару українця м’яч влучив у захисника “Ювентуса” Алекса Сандро, змінив траєкторію руху і влетів у сітку воріт.

Та оскільки м’яч і без рикошету летів у напрямку воріт “Ювентуса”, гол було зараховано саме на українця.

Безпосередьо гольова комбінація розпочалася з кутового біля воріт “Ювентуса”, який “Аталанта” заробила після удару зі штрафного від Маліновського.

Цей гол став четвертим для Маліновського у сезоні Серії А: він також відзначався у ворота “Фіорентини” (13 грудня), “Сампдорії” (28 лютого) та “Верони” (21 березня).