Руслан Маліновський вийшов у старті “Аталанти” за півтора місяця після операції

Спорт | 16:54, 22.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Український футболіст Руслан Маліновський відіграв 76 хвилин ігрового часу у першому матчі нового сезону Серії А у складі “Аталанти”. Півзахисник вийшов в основі на матч проти “Торіно”, наприкінці матчу був замінений, – пише Суспільне.

Руслан грав на позиції атакувального півзахисника у центрі поля – на звичній позиції у клубі. За час на полі українця двічі пробивав по воротах (не в ствір), віддав 14 передач та виграв 7 єдиноборств з 13. Також заробив небезпечний штрафний біля своїх воріт, який не найкращим чином розіграли гравці “Торіно”.

Для Маліновського цей матч був першим в новому сезоні в основному складі “Аталанти”. Більшу частину передсезонної підготовки українець пропустив, оскільки відновлювався після операції. А в останніх двох товариських матчах виходив на заміну.

Яку операцію переніс Маліновський

Руслан переніс операцію на початку липня, хірургічне втручання було пов’язано з грижею живота. З цією травмою українець відіграв увесь попередній сезон, а також виступав на Євро-2020. Через загострення травми Маліновський опинився поза заявкою на матч 1/4 фіналу Євро-2020, в якому Україна програла Англії.

Після операції Маліновському була заборонена будь-яка фізична активність упродовж двох тижнів. Італійські ЗМІ повідомляли, що термін для реабілітації – від 5 до 7 тижнів, його гра у перших турах нового сезону була під питанням.

Однак Маліновський уже за півтора місяця (близько 6 тижнів) вийшов у стартовому складі на стартовий тур Серії А.

Результат матчу

Маліновський покинув поле на 76-й хвилині, за рахунку 1:0 на користь “Аталанти”. Кілька хвилин потому “Торіно” вдалося зрівняти рахунок, але на 90+3 хвилині команда Руслана вдруге вийшла уперед – 2:1.

Відповідно, “Аталанта” стартувала у новому сезоні з непростої виїзної перемоги над “Торіно”. Вирішальний гол забив 20-річний Роберто Пікколі – вихованець “Аталанти”, який минулий сезон провів в оренді у “Спеції”.