fbpx
   

Пулинська ЗОШ розпочала роботу після капремонту

Освіта | 11:40, 3.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Учні Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустріли новий 2020/2021 навчальний рік у відремонтованій школі.

Капітальний ремонт Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився у рамках реалізації національної програми «Велике будівництво».

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку ОДА, проєктом передбачено заміну покрівлі з азбестоцементних листів на металочерепицю, утеплення фасадів та цоколів з подальшим оздобленням, утеплення горища з встановленням протипожежних люків-лазів, ремонт ганків, влаштування козирків, встановлення металопластикових віконних та дверних блоків, демонтаж аварійної частини будівлі, будівництво нового учнівського блоку, благоустрій території перед головним входом та внутрішнього двору, влаштування огорожі території ЗОШ.

Нагадаємо, що за програмою «Велике будівництво» у Житомирській області реалізуються 23 освітянські об’єкти (11 шкіл, 6 садочків, 6 об’єктів спорту), для яких передбачено фінансування у 2020 році 203,6 млн грн, у тому числі з: державного фонду регіонального розвитку 169,9 млн грн; обласного бюджету 262,377 тис. грн; міського, селищного, сільського бюджетів 33,5 млн грн.

Завдяки фінансуванню з Державного фонду регіонального розвитку на Житомирщині в 2020 році окрім добудованої Пулинської гімназії, також реконструйовано та здійснено термосанацію ще у 4 опорних закладах освіти: Миропільська та Олевська гімназії, Новоборівський ліцей, Червоненська школа.