fbpx
   

Привітання Володимира Литвина з Днем Перемоги

Cуспільство | 08:31, 9.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Шановні люди!

Віднедавна 9-те травня в Україні відзначають як День перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні. Та незважаючи на те, як ми його називаємо, ця дата в календарі була і залишається символом переможного торжества, днем великої Перемоги. А відтак, – свідченням живої пам’яті та вдячності усім, хто врятував світ від коричневої чуми.
Війна двічі пронеслась над Україною вогняним смерчем, мільйони наших співвітчизників віддали свої життя, щоб відстояти Батьківщину. Перемога, а також побачене радянськими солдатами у визволеній ними Європі, породили стихійні надії, що небаченими жертвами й рясно пролитою кров’ю народ заслужив на краще життя. Тоді як сталінське керівництво сприйняло її як доказ правильності радянської системи та політики.

Виявляється, що тоді влада не бажала нічого змінювати в організації життя людей, а в незалежній Україні – не вміє чи не може, декларуючи переважно її європейський вибір.
Тому 9-те травня – велике свято пам’яті й вдячності переможцям у страшній війні. І водночас нагадування, що й нащадки мають право на гідне життя, яке виборювали наші батьки. Не на словах та гаслах, а в реальному вимірі.

З днем святої Перемоги!

Щиро Ваш,
Володимир ЛИТВИН