fbpx

Програма “ДОПОМОЖИ ЛІКАРЮ” звітує

Здоров'я | 21:24, 11.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Як ми повідомляли раніше, фонд «Майбутнє Полісся» запровадив благодійну Програму «ДОПОМОЖИ ЛІКАРЮ!»

Головною метою Програми є запобігання поширенню коронавірусної хвороби, захист лікарів та інших громадян від можливого ураження COVID-19, покращення якості та збереження доступності медичної допомоги; зміцнення матеріально – технічної бази медичних закладів та установ; підвищення ефективності лікувально-діагностичних процедур.

Благодійний фонд витратив вже 200 тис.грн власних коштів на придбання засобів захисту для лікарів.

Станом на 10 квітня 2020 року отримані та придбані наступні засоби захисту та обладнання:

Рукавички –  7000 шт, респіратори FFP2/FFP3 – 2250 шт, медична маска – 2000 шт, захисні окуляри – 470 шт, захисні комбінезони – 151 шт, дезінфектор – 95 л, комплект захисних бахіл – 71 шт, захисні халати – 60 шт, захисна шапочка з маскою – 51 шт, пульсоксиметр – 8 шт, безконтактний електронний термометр – 4 шт, ШВЛ (портативний) – 2 шт, монітор пацієнта – 2 шт.

Отримані від Благодійників обладнання та засоби захисту вже розподіляються між медичними закладами та установами.

Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» висловлює щирі слова вдячності: Литвину Володимиру Михайловичу за надання засобів захисту та медичного обладнання на загальну суму понад 160 тис. грн; Литвину Миколі Михайловичу за надання благодійної допомоги у розмірі 50 тис. гривень, шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок. На вказані кошти було придбано захисний одяг для лікарів; Литвину Петру Михайловичу за надання засобів захисту та медичного обладнання на загальну суму понад 30 тис. грн.

Благодійний Фонд Майбутнє Полісся буде й надалі звітувати про допомогу від Благодійників, витрачені кошти та забезпечення лікарів за програмою «ДОПОМОЖИ ЛІКАРЮ!”

Нагадаємо, народний депутат України кількох скликань Володимир Литвин звернувся до жителів Новограда-Волинського і району з ініціативою об’єднати зусилля громади у боротьбі з коронавірусом.